اتاق پیش ساخته

توضيح فارسي : خانه یا سازه پیش ساخته
اگر خواهان فضایی مسکونی و یا اداری با ساختاری مقاوم ، شیک و نیز قیمتی مناسب با راه اندازی سریع هستید سازه های پیش ساخته کرون میتواند بهترین انتخاب شما باشد . این نوع سازه ها که بوسیله پیچ و مهره به هم متصل شده ، مونتاژ و جابجایی آن بسهولت امکان پذیر است . این سازه ها از کف پیش ساخته ، دیواره و سقف کاملاً عایق بندی شده تهیه شده اند که میتوانند در هر مکانی با بهترین موقعیت قرار گیرند و در برابر هر نوع آب و هوا مقاوم می باشند . اتاق های پیش ساخته می توانند متناسب با نیاز مشتری از قبیل کفپوش ، کلید پریز و دیگر امکانات تاسیساتی مجهزتر گردند و نصب وسائل گرمازا و سرمازا با نظر مشتری صورت گیرد .
کانکس
سادگی مونتاژ به لحاظ فنی موجب گردیده ، کانکسهای کرون را میتوان در کوتاهترین زمان راه اندازی و جابجا نموده است تا در صورت تغییر ابعاد ، در هزینه ها و زمان صرفه جویی محسوسی اعمال گردد .
گروه صنعتی سازه گستر کرون این قابلیت را دارد که مطابق با نیاز مشتری محصول خود را طراحی و تولید نماید . کانکسهای قابل حمل کرون از نظر طراحی و کاربردی به نحوی می باشد که میتوان جهت هرگونه نیاز موقت یا دائم برای فضای اداری و مسکونی یک طبقه یا چند طبقه مورد استفاده قرار داد .

قيمت ها:

قیمت   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.cron-co.com

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

9767